top of page
1716633609020.jpg

Dlaczego olejki dōTERRA?

Olejki eteryczne dōTERRA to najczystsza, najsilniejsza i niezwykle skuteczna esencja, którą możesz zaprosić do swojego życia.

Dar Ziemi, który zawdzięczamy niezwykłej Emily Wright. To ona nie poddając się lękom, zamarzyła sobie, że znajdzie najczystsze olejki na świecie i podaruje je ludziom w połączeniu z edukacją. To marzenie rozpoczęte w 2008 roku zamieniło się w największą i najlepszą firmę produkującą olejki eteryczne. Poprzez wysoki standard, który potwierdzony jest restrykcyjnymi badaniami jakości, zostawiają konkurencję daleko za sobą.

Masz niepodważalną GWARANCJĘ, że to, co znajdziesz w buteleczkach, to prawdzie czysta moc z natury, która wesprze Cię na poziomie fizycznym i emocjonalnym.

Co mogą dla Ciebie zrobić?

 

Można by zaryzykować pytaniem, czego nie mogą dla Ciebie zrobić?

Te małe buteleczki są tak wszechstronne, że nawet ciężko byłoby wymienić ich wszystkie możliwości.

Może przychodzi Ci teraz myśl, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego? Masz rację. Esencje są wszechstronne, ale każdy olejek ma swoje właściwości. Natomiast zliczając je wszystkie razem, możesz wszystko. Musisz też wiedzieć, że przygoda z olejkami eterycznymi to sama radość pełna prób, testów, smakowania i mieszania własnych eliksirów. 

Jak możesz je stosować?

1716216149617.jpg

AROMATERAPIA

Czyli poprzez wdychanie z buteleczki, dłoni, dyfuzora.

To ogromna moc, ponieważ olejki eteryczne to związki lotne, które z przyjemnością pofruną do twojego krwiobiegu, robiąc tam dobrą robotę.

Użyj także do kąpieli lub moczenia stóp w połączeniu z olejem bazowym, a skorzystasz podwójnie. Musisz natomiast wiedzieć, że samo wdychanie z buteleczki to jest już mega moc, więc nie musisz czekać na chwilę dla siebie podczas kąpieli, tylko możesz sięgnąć po ich niesamowite właściwości w każdej chwili. Możesz je mieć zawsze pod ręką - dosłownie!

1716215819138_edited.jpg

ZEWNĘTRZNIE

Poprzez masaż ciała, nakładanie na miejsca pulsu, ale i stosowanie bezpośrednio na miejsce tego wymagające, na przykład brzuch lub problemy skórne.

Niektóre olejki możesz nakładać bezpośrednio na skórę, a niektóre absolutnie nie wolno.

Przykładowo lawendę możesz nałożyć bezpośrednio nawet na ranę lub oparzenie, a oregano nawet w minimalnej ilości może Cię poparzyć jeżeli go nie rozcieńczysz. Natomiast oregano stosowane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa zadziała dla Ciebie jak antybiotyk. Zawsze należy być uważnym przed zastosowaniem olejku eterycznego i znać jego przeznaczenie.

1713022795229.jpg

WEWNĘTRZNIE

Stosując wewnętrznie na przykład popijając z wodą, przyjmując w kapsułkach lub nakładając pod język możemy bardzo kompleksowo zadbać o swoje zdrowie.

Możesz ich użyć także w kuchni.

Pamiętaj jednak, że nie wszystkie olejki można spożywać, a niektóre wymagają szczególnej ostrożności. Tak samo jak w przypadku użytku zewnętrznego należy sprawdzić jakie jest jego przeznaczenie. Pamiętaj, że to są silne esencje, koncentraty, które mogą Ci bardzo pomóc, pod warunkiem, że nie są stosowane bezmyślnie.

No dobra. Co więc konkretnie mogą dla Ciebie zrobić?

  • W przeciwieństwie do leków, nie mają skutków ubocznych. 

Mając je więc przy sobie, możesz zwalczyć pierwsze objawy przeziębienia i zadbać o odporność w przyjemny sposób, zamiast czekać w długiej kolejce u lekarza. Sama zobaczysz, że ilość wizyt drastycznie spadnie, bo mając tak skuteczną naturalną alternatywę, odzyskasz poczucie sprawczości. 

  • Zamienią Twój dom na zdrowy i holistyczny dom, ponieważ pomogą Ci wyeliminować niebezpieczną chemię przy sprzątaniu, praniu, a nawet także przy zwalczaniu kleju po naklejkach.

  • Wprowadzą także niesamowity klimat do wnętrza, gdy dodasz je do dyfuzora, a dodatkowym efektem będzie poprawa nastroju oraz zdrowia.

 

  • Jeżeli jesteś rodzicem, to docenisz je jeszcze mocniej, ponieważ pomogą przy wielu dolegliwościach, zwalczając bakterie i wirusy.

Pomogą także przy drobnych ranach, ugryzieniach, oparzeniach, a nawet pozbyć się wszy i zadbać o profilaktykę. ​

To tylko pigułka ich możliwości wsparcia Cię w codziennym rodzinnym życiu.

  • Zadbają o emocje, ponieważ skrywają w sobie niesamowitą moc pracy z lękami, nerwicami, depresjami. Skutecznie ukoją.

  • Ochronią Ciebie, Twój dom, a także ogród przed robakami i szkodnikami.

Skorzystaj z niesamowitej mieszanki do ochrony przed kleszczami.

  • Zadbają o Twoją młodość, ponieważ zarówno mają moc działania wewnątrz jak również i na zewnątrz poprzez wygładzanie zmarszczek.

  • Zadbają o Twoją urodę. Wspomogą Cię przy problemach skórnych, a także pomogą poprawić kondycję włosów oraz rozprawić się z łupieżem.

Zmotywują do działania !

To i wiele więcej czeka na Ciebie. Sprawdzone. Skuteczne.

Kupując wybrany zestaw z mojego polecenia, otrzymasz ode mnie bardzo wartościowy E-BOOK DOTERAPIA, który da Ci nie tylko praktyczną wiedzę o olejkach z zestawu, jak również poznasz sekretne znaczenie poszczególnych esencji oraz skutecznie popracujesz nad sobą z ich pomocą, tak, aby wycisnąć je do ostatniej kropli.

bottom of page