top of page
1716633659636.jpg

Do
Terapia

To niesamowicie skuteczna metoda, która zaprowadzi Cię do dobrostanu, dzięki holistycznym trikom.

Poprzez wsparcie naturalną chemią zawartą w niezwykłych esencjach pozyskiwanych na całym świecie odnajdziesz wszystkie rozsypane puzzle i odzyskasz swoją moc.

Nie musisz nigdzie wyjeżdżać w świat, bo cały świat przyjedzie do Ciebie.

Razem z wybranym przez Ciebie zestawem startowym otrzymasz ode mnie:

- Ebook "DoTerapia" zgodny z wybranym tematem do pracy, czyli bezpieczny dom, zdrowa rodzina, dopieszczone zmysły lub praca z pasją.

- DoTerapia to bardzo interesująca dawka wiedzy, która odmieni Twoje spojrzenie na otaczający Cię świat, a co za tym idzie zaczniesz przyciągać do siebie nową jakość.

- Otrzymasz krótkie ćwiczenia do pracy z olejkami oraz poznasz ich nieoczywiste zastosowanie.

- Razem z olejkami doTerra popracujesz na poziomie komórkowym, aby uzdrowić siebie i swoje otoczenie.

Zestawy zakupisz bezpośrednio w oficjalnym sklepie doTerra, gdzie założysz konto hurtowe, które da Ci niesamowite możliwości na przyszłość.

Zyskujesz:

- dostęp do cen hurtowych

- możliwość skorzystania z programu lojalnościowego, dzięki któremu możesz wypracować dodatkowo aż 30% rabatu w formie punktów.

- co miesiąc będziesz mieć możliwość otrzymania darmowego olejku miesiąca

- dostęp do promocji, limitowanych produktów oraz dostawa bezpośrednio z magazynu doTerra, co daje Ci pewność, że Twoje olejki zachowały wszystkie swoje właściwości i są oryginalne

- koszty wysyłki wracają do Ciebie w punktach

DoTerapia wprowadzi w Twoje życie radość, wyczekiwane zmiany oraz zadba o Ciebie holistycznie. 

Tak jak lubię ja i tak jak lubisz Ty, tylko być może jeszcze o tym nie wiesz.

DoTerapia to praca ze sobą w bardzo przyjemnej formie. Najlepsza, jaką do tej pory odkryłam, ponieważ Ty nie musisz wiedzieć, aby się uwolnić z zalegających emocji. Olejki prawdę Ci powiedzą, gdzie nie ma przepływu. Przy okazji używając ich, wspierasz w sposób bardzo konkretny swoje dobre samopoczucie, zdrowie i urodę. Każda kropla pomoże Ci odzyskać swoją moc sprawczą, ponieważ są to najwyższej jakości olejki eteryczne dostępne na świecie. 

Wskakuj do tej niezwykle aromatycznej podróży.

Pamiętaj, że ten wyjątkowy kurs stworzyłam dla swoich klientów. Otrzymasz go zatem na maila, którym zarejestrujesz się podczas zakupu wybranego zestawu z podanych linków.

Zwróć uwagę na sponsora, aby znajdowały się tam moje dane, czyli Dagmara Kołodziejczyk.

Kurs trafi do Ciebie kilka dni po opłaceniu zestawu. Bądź cierpliwa. Jeżeli będziesz mieć w rękach zestaw, a kursu nadal nie będzie na mailu, to koniecznie napisz do mnie.

Zestaw Aromatouch z dyfuzorem dopieści twoje zmysły, zadba o równowagę wewnętrzną i rozpromieni każdy dzień.

W zestawie opatentowane przez firmę doTerra mieszanki olejków eterycznych AromaTouch™, dōTERRA Balance™, Deep Blue™, On Guard™, pojedyncze aromaty Lawenda, Mięta Pieprzowa, Drzewko herbaciane, Dzika pomarańcza, Dyfuzor Petal 2.0 oraz frakcjonalny olej kokosowy, który idealnie rozprowadzi olejki po twoim ciele.

862 PLN - DoTerapia w PREZENCIE.

1716216275613.jpg

Zestaw Family Essentials zadba o zdrowie rodziny na każdej płaszczyźnie, także emocjonalnej.

Zestaw doTERRA Family Essentials obejmuje 10 niezbędnych olejków eterycznych i mieszanek, które każdy rodzic powinien zawsze mieć pod ręką. Zapewnij sobie i swojej rodzinie nieograniczone działanie olejków eterycznych doTERRA CPTG™.

W zestawie dōTERRA Air™, Deep Blue™, Kadzidło, Lawenda, Cytryna, Drzewo herbaciane, On Guard™, Oregano, Mięta pieprzowa.

762 PLN - DoTerapia w PREZENCIE.

1716215819138_edited.jpg

Zestaw Home Essentials, czyli bezpieczny dom w którym czujesz się jak u siebie.

W zestawie pomocnicy dōTERRA Air™, Deep Blue™, On Guard™, ZenGest™, Kadzidło, Lawenda, Cytryna, Drzewo herbaciane, Oregano, Mięta pieprzowa.

1462 PLN - DoTerapia w PREZENCIE.

1713805201459.jpg

Zestaw dōTERRA tōgether™ Kit, czyli praca z pasją w aromatycznej atmosferze.

W zestawie Lawenda, Mięta pieprzowa, Cytryna, On Guard™, Eukaliptus, Trawa cytrynowa, Dzika pomarańcza, Zielona Mandarynka, Citrus Bliss™, dōTERRA Adaptiv™, dōTERRA Balance™, dōTERRA Motivate™, Drewniana skrzyneczka z wygrawerowanym logo dōTERRA, Dyfuzor dōTERRA Laluz™

 

1900 PLN + DoTerapia w PREZENCIE.

DYFUZOR.png
bottom of page