top of page
1716633748747.jpg

Jak korzystnie zacząć?
Wszystkie tajemnice w pigułce.

Chciałabym Ci przedstawić możliwość robienia zakupów tych wspaniałych olejków z rabatem nawet do 55%.
Niesamowite, prawda?


A jednak prawdziwe. Wystarczy podjąć decyzję, że zapraszasz do swojego życia naturalne rozwiązania i z ich pomocą odzyskujesz swoją moc. Dzięki Twojej determinacji i świadomym wyborom możesz wypracować tak duży rabat.


Zacznijmy od początku, czyli rozpocznij romans z aromaterapią.

Pozwól, że pokażę Ci, jak kupować olejki dōTERRA z najkorzystniejszą zniżką i pewnością oryginalności, a także możliwością zwrotu nawet otwartej buteleczki.

Cena hurtowa, czyli pierwsze 25% otrzymasz zakładając swoje własne konto.

Możesz utworzyć swoje konto decydując się na zakup pojedynczych olejków lub zacząć od zestawu startowego.

Wybierając drugą opcję, zostaniesz automatycznie zwolniona z opłaty członkowskiej, a Twoje konto otrzyma status konta hurtowego na cały rok.

Już ten pierwszy zakup otrzymujesz w cenie hurtowej, czyli z rabatem 25%.

Posiadanie konta hurtowego nie zobowiązuje do składania regularnych zamówień.

Natomiast jest to sposób na dostęp do cen hurtowych, a także możliwość korzystania z sezonowych ofert i otrzymywania darmowego olejku miesiąca. Co miesiąc jest to inny olejek, więc pokochasz tę możliwość.
Własne konto pozwoli Ci także na uzyskanie dodatkowego rabatu 30% z programu lojalnościowego, ale o tym później.

To nie wszystko ! Kupując wybrany zestaw z mojego polecenia, otrzymasz ode mnie bardzo wartościowy E-BOOK DOTERAPIA, który da Ci nie tylko praktyczną wiedzę o olejkach z zestawu, jak również poznasz sekretne znaczenie poszczególnych esencji oraz skutecznie popracujesz nad sobą z ich pomocą, tak, aby wycisnąć je do ostatniej kropli.

Czas na kolejne 30%.

Tu romans zamienia się w miłość.

Po otrzymaniu swojego pierwszego zamówienia będziesz mogła skorzystać z programu lojalnościowego.

To on da Ci możliwość zdobywać nie tylko produkt miesiąca, ale również dodatkowe 30% zwrotu w punktach, które będziesz mogła wykorzystać na zakup swoich ulubionych olejków.

Procent zwrotu zaczyna się już od 10% i rośnie poprzez regularne zamówienia aż do 30%.

To sprawia, że możesz zdobyć te wspaniałe olejki w bardzo korzystnej cenie i wprowadzić do swojego życia długotrwałą jakość, co podniesie poziom Twojego życia, a także da Ci narzędzia do wsparcia najbliższych.

Zamawiając bezpośrednio ze swojego hurtowego konta, masz zawsze pewność, że Twoje olejki są pozyskiwane z wiarygodnego źródła, a ich jakość i czystość nie pozostawiają żadnych wątpliwości.


Podsumowując, dlaczego warto?
 

  • Zamówienia przyjadą do Ciebie bezpośrednio z magazynu dōTERRA w Polsce, gdzie są przechowywane w taki sposób, aby ich jakość pozostała nienaruszona. Sposób przechowywania jest bardzo istotny, ponieważ ma wpływ na skuteczność aromatów, poprzez zachowanie ich wszystkich właściwości. Musisz też wiedzieć, że olejki dōTERRA są najczęściej podrabianymi produktami w tej branży. Inwestując zatem w swoje zdrowie warto wziąć również te informacje pod uwagę.
     

 

  • Będziesz miała możliwość korzystania z ofert sezonowych i opcji darmowych olejków.

  • Muszę Ci jeszcze dopowiedzieć, że koszty wysyłki na Twoim koncie hurtowym również będą Ci się zwracać w całości (odliczając vat) w formie punktów.

 

  • No i ta wizja tak dużego rabatu.

  • Czasem są również szczególne promocje dla osób, które się rejestrują w danym miesiącu. Możesz sprawdzić je w zakładce "Okazje Miesiąca".

 

 Możesz także zdobyć swoje kochane olejki za darmo.
Zapraszam Cię do mojego zespołu, gdzie możesz stworzyć sobie piękną przestrzeń do pracy i mieć nie tylko olejki za darmo, ale również zbudować bardzo konkretny biznes. Zajrzyj do zakładki "Pracuj ze mną"

Czy jest coś jeszcze, co potrzebujesz wiedzieć, aby zacząć?


Śmiało napisz do mnie na dagmakolodziejczyk@gmail.com, a ja chętnie pomogę Ci w Twoich dylematach.

1716216275613.jpg
bottom of page